KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16119166
nr 1611 9166
Adolf Hallman
(1893-1968)
Signerad, blandteknik, daterad -44, porträtt, 27x30 cm, yttermått inklusive ram: 66x63 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 8 april 2024
kl 21:04:46
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)